W ramach dnia otwartego w PWSH Pomerania zapraszamy wszystkich mieszkańców Chojnic i okolic do wzięcia udziału w następujących wydarzeniach:

  • Dzień Dziecka – gry i zabawy przygotowane przez studentów kierunku pedagogika.
  • Symulator wypadku – Czy wiesz ile waży Twoje ciało w chwili wypadku? Czy wiesz jak się zachowują w chwili zderzenia wszelkie nieprzytwierdzone przedmioty? Niezapomniane przeżycia zapewni właśnie symulator wypadku. Lepiej przetestować to u Nas niż doświadczyć na własnej skórze.
  • Ćwiczenia strażackie i policyjne – naucz się jak zachować się w sytuacji kryzysowej oraz sprawdź się w szeregach mundurówki.
  • Zagadki sądowe i detektywistyczne – Zabaw się z nami w Sherlocka Holmesa. Wytęż umysł i spróbuj ustalić winnego zdarzenia na drodze. Wydedukuj kto będzie musiał zapłacić za skutki zdarzenia na drodze. Bądź sędzią i wydaj wyrok! Zobaczymy czy będziecie bardziej sprawiedliwi w swoich osądach niż znana z TV sędzia Anna Maria Wesołowska.
  • Prezentacja Służby Więziennej – pojazd konwojowy, sprzęt i ogólne informację o SW.
  • Pasje i hobby! – Każdy, nawet nauczyciele akademiccy mają swoje pasje. Jedni lubią robić swetry na drutach, inni wycinać origmami, kolejni eskcytują się magnesami. Przyjdź na dni otwarte a poznasz część naszych pasji i zobaczysz co jest naszym hobby.
  • Coś na ząb – Nie możemy żyć tylko strawą duchową. Specjalnie dla tych, którzy trochę zgłodnieją mamy pachnącą i wyśmienitą grochówkę wojskową. Mniam.

W ramach DNIA OTWARTEGO – ZAPRASZAMY

Jak radzić sobie z przemocą na randce ?

Warsztaty – w sobotę 25 maja w godzinach 13.15 -14.15 – ul. Świętopełka 10, sala nr 109

Moje małe dziecko nie chce mnie słuchać!

Warsztaty – w niedzielę 26 maja w godzinach 11.00 – 12.00 – ul. Świętopełka 10, sala nr 109