W dniu 28 marca odbyły się w Chojnicach targi edukacyjne, na których zaprezentowały się różne uczelnie, w tym PWSH Pomerania. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem studiów, gorąco zachęcamy do rozważenia kandydowania na naszą uczelnię.
PWSH Pomerania to nowoczesna uczelnia o wysokiej jakości kształcenia, z bogatą ofertą studiów licencjackich i magisterskich. Wśród naszych kierunków znajdują się m.in. administracja, pedagogika, filologia angielska oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Wszystkie nasze programy dydaktyczne opracowane są tak, aby przygotować studentów do wyzwań współczesnego rynku pracy.
Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, a infrastruktura naszej uczelni jest nowoczesna i komfortowa dla studentów zwłaszcza dla studentów z niepełnosprawnością. Oferujemy ciekawe praktyki i wiele zajęć dodatkowych, warsztatów i wyjazdów zagranicznych.
Dlatego też, jeśli marzysz o zdobyciu solidnego wykształcenia i rozwinięciu swoich pasji, serdecznie zapraszamy na studia w PWSH Pomerania.