W niedzielę (14 grudnia) odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe studentów z władzami, wykładowcami i pracownikami PWSH „Pomerania” w Chojnicach. Przybyłych gości przywitali inicjatorzy, samorząd studencki oraz JM Rektor PWSH prof. nzw. dr hab. Janusz Gierszewski, którzy zgodnie podkreślili, że spotkanie ma integrować studentów oraz wykładowców. Uroczystość odbyła się pod znakiem wspólnego  kolędowania, dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.

    Samorząd studencki rozstrzygnął oraz rozdał nagrody za udział w świątecznych konkursach, m.in. na najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe, ustrojenie tablic ogłoszeń oraz sal poszczególnych kierunków studiów, wspólne śpiewanie kolęd oraz najlepszego „gwiazdora”.
W podsumowaniu tegoroczne konkursy wygrał kierunek administracja, drugie i trzecie miejsca zdobyły kolejno kierunki pedagogika i bezpieczeństwo wewnętrzne. Rozdano również nagrody w konkursach indywidualnych za wykonane przez studentów najpiękniejsze stroiki i ozdoby świąteczne. Pierwszą nagrodę otrzymał Janusz Szmaglik, kolejne drugie i trzecie miejsca, Justyna Kriese i Natalia Jeszka.

  O oprawę artystyczną spotkania zadbali studenci bezpieczeństwa wewnętrznego Radosław Osiński i Iwona M. Lemańczyk.

    Wszystkim życzymy wielu radosnych chwil nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia ale również w każdym dniu Nowego, 2015 Roku.

 (K. M.)

DSCF1813

DSCF1831

DSCF1874

DSCF1891

DSCF1899

DSCF1905

KONTAKT

Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna "POMERANIA"
89-600 Chojnice, ul. Świętopełka 10

Tel. (52) 396 44 44
Studia I i II stopnia: 662-334-508
Studia podyplomowe: 515-149-054
pomerania@chojnice.edu.pl

UKRAINA

INFORMACJE


www.niepełnosprawni.pl
www.mpips.gov.pl
www.pfron.org.pl

Karta ERASMUSA