KONSULTACJE – SEMESTR LETNI 2023/2024
WYKŁADOWCA | TERMIN / FORMA | GODZINA |
dr Dorota Bronk |
8 maja 2024 r. / on-line Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych |
17.00 – 19.15 |
15 maja 2024 r. / on-line Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych |
17.00 – 19.15 | |
22 maja 2024 r. / on-line Organizacja środowiska uczenia się w przedszkolu i kl. I-III |
17.00 – 19.15 | |
dr Grażyna Durka | 25 kwietnia 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.15 |
26 kwietnia 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.15 | |
20 maja 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.15 | |
dr Wiesław Nynca | 13 maja 2024 r. / on-line Regionalne placówki (wykład) |
15.10 |
20 maja 2024 r. / on-line Regionalne placówki (ćwiczenia) |
15.10 | |
dr Jolanta Spychalska-Kamińska |
24 marca 2024 r. / on-line Edukacja zintegrowana |
11,45 – 14,30 |
7 kwietnia 2024 r. / on-line Organizacja pracy w szkole podstawowej |
14.30 – 17.00 | |
26 maja 2024 r. / on-line Metodyka rozwijania aktywności ruchowej |
14.30 – 17.00 | |
9 czerwca 2024 r. / on-line Pedagogika wczesnoszkolna |
14.30 – 17.00 | |
dr Krzysztof Świetlik | 21 kwietnia 2024 r. / on-line na MS Teams | 18.15 – 20.30 |
8 czerwca 2024 r. / on-line na MS Teams | 18.15 – 20.30 | |
15 czerwca 2024 r. / on-line na MS Teams | 18.15 – 20.30 | |
dr Waldemar Żuchowski |
2 maja 2024 r. / on-line Samorząd gminny |
18.00 – 20.30 |
9 maja 2024 r. / on-line Samorząd powiatowy |
18.00 – 20.30 | |
16 maja 2024 r. / on-line Warsztaty urząd gminy |
18.00 – 20.30 | |
12 czerwca 2024 r. / on-line Prawo samorządu terytorialnego |
18.00 – 20.30 | |
13 czerwca 2024 r. / on-line Postępowanie administracyjne |
18.00 – 20.30 | |
13 czerwca 2024 r. / on-line Postępowanie sądowo-administracyjne |
18.00 – 20.30 | |
mgr Jan Bruski |
5 maja 2024 r. / on-line | |
15 maja 2024 r. / on-line | ||
22 maja 2024 r. / on-line | ||
mgr Anna Chojecka-Makles |
21 kwietnia 2024 r. Lektorat języka obcego |
11,45 – 14,15 |
15 czerwca 2024 r. Pedagogiczne podstawy nauczania języka obcego |
11,45 – 14,15 | |
mgr Elżbieta Draws | 29 kwietnia 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.00 |
6 maja 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.00 | |
13 maja 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.00 | |
20 maja 2024 r. / on-line | 18.00 – 20.00 | |
mgr Sylwia Frenkiel | 20 kwietnia 2024 r. Literatura i małe formy teatralne dla dzieci |
9,00 – 11,30 |
mgr inż. Roman Kartasiński |
23 marca 2024 r. / pokój 100 Administracja |
11,45 – 14,15 |
13 kwietnia 2024 r. / pokój 100 Filologia angielska |
9,00 – 11,30 | |
14 kwietnia 2024 r. / pokój 100 Pedagogika |
11,45 – 14,15 | |
11 maja 2024 r. / pokój 100 Psychologia |
9,00 – 11,30 | |
mgr Tomasz Piasecki | 27 kwietnia 2024 r. |
9,00 – 11,30 |
mgr Iwona Stolc |
1 czerwca 2024 r. Metodyka zajęć logopedycznych w szkole |
9,00 – 11,30 |
1 czerwca 2024 r. Wczesna interwencja logopedyczna |
11,45 – 14,15 | |
1 czerwca 2024 r. Metody pracy z dzieckiem jąkającym się |
14.30 – 17.00 | |
mgr Waldemar Wikariusz | 23 marca 2024 r. Metodyka pracy z dzieckiem ze sprzężonymi niepełnosprawnościami |
11,45 – 14,15 |
20 kwietnia 2024 r. Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne (IPET) |
11,45 – 14,15 | |
15 czerwca 2024 r. Diagnoza sensomotoryczna dziecka w pedagogice korekcyjnej |
11,45 – 14,15 |